Úspěch Emy Koppové v soutěži Svět očima dětí a poděkování Alence Jancové

S radostí oznamujeme tu velkou novinu, že Ema Koppová ze 3.A byla vybrána mezi oceněné účastníky soutěže Ministerstva vnitra České republiky. Milá Emo, moc ti gratulujeme a máme obrovskou radost. Už jen proto, že jsi nelenila a vytvořila dílko na téma ,,netolismus" (závislost na internetu)  a přihlásila ho do soutěže. Tvé úsilí nebylo tedy vůbec marné. Citujeme z emailu od ministerstva vnitra:

Dobrý den,

s radostí Vám oznamujeme, že práce Vašeho žáka/žákyně byla vybrána mezi oceněná díla 20. ročníku soutěže Svět očima dětí. V letošním roce do soutěže dorazilo neuvěřitelných 4587 prací z celé České republiky. Pro vyhodnocení všech prací se sešla hodnoticí komise odboru komunikace, která ocenila celkem 92 žáků.

Jméno a příjmení výherce:     Ema Koppová (ZŠ s rozš. výukou těl. výchovy, Praha 4-Hodkovičky)

Dále velice děkujeme Alence Jancové z 1.B, která taky poslala svůj obrázek do soutěže. Byl na téma ,,Pomněnkový den" a je opravdu moc krásný. I Alence jsme vděční, že takhle krásně reprezentuje naši školu.