2024 Já učím, ty učíš, my učíme

V předvečer Dne učitelů proběhl ve středu 27. března 2024 tradiční projektový den s názvem Já učím, ty učíš, my učíme. V rámci něj žáci druhého stupně učí žáky přípravné třídy a prvního stupně.

Zájem o učení byl opět velký, takže se o výuku v mnoha hodinách muselo losovat. I letos nám ovšem do hry vstoupil podivný smysl pro zodpovědnost. Někteří zájemci o výuku opět nekontaktovali vyučující učitele kvůli přípravě, takže učit nemohli, případně se k výuce nedostavili. Škoda, zbytečně zabrali místo těm, kteří losem neprošli, ale zájem výuku měli. Snad to klapne na 100 % příští rok.

Z informací přítomných učitelů i dotazovaných žáků vyplynulo, že většina z vyučujících předvedla skvělý výkon. Ti nejlepší by mohli hned nastoupit za katedru. Uvidíme, možná se někdo za pár let v naší škole na učitelském postu skutečně objeví.